[vc_row css=”.vc_custom_1518453884762{margin-top: -55px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

MG PICTURES

2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleşen organizasyonlarda fotoğraf ve görüntü hizmetleri için ev sahipliği yapmıştır. Kurduğu iş ortaklıkları ve başarı ile sonlanan projeleri sayesinde Türkiye’nin ilkleri arasına girmeyi başarmıştır. Bünyesinde çalışan 350 personel, alanında uzmanlaşmış profesyonellerden oluşmaktadır.

Teknoloji ile eşzamanlı olarak gelişen ekipman altyapımız her zaman kaliteli hizmeti garanti etmektedir. Yalnızca iş süresince değil, satış sonrasında verilen hizmetlerle de müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. MG PICTURES, hizmet verdiği ve hizmet aldığı kişilerle yalnızca iş ilişkileri kurmaz, kurulan ilişkileri dostluğa ve güvene dönüştürür. İşimizde güven ve kalite esastır.  MG PICTURES uluslararası çözüm ortakları ile Türkiye’nin en önemli otelleri, Akvaryumları ve Tema Parklarında, Fotoğraf ve Görüntü Hizmetlerinin yanı sıra kişiye özel hediyelik hizmetleri vermektedir.

 

MİSYONUMUZ

Siz ve ziyaretçileriniz için en önemli şeyin ne olduğunu anlıyoruz. Zorlukların üstesinden gelmek, yüksek hacimlerde yönetmek ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak için nelerin gerekli olduğunu biliyoruz. Operasyonun misyonuna uyacak şekilde tasarlanmış bir dizi özel fotoğraf çözümü sunuyoruz. Çözümlerimiz kolayca uygulanabilir ve çevresel performansın iyileştirilmesine yardımcı olacak kadar pratiktir. Esnek, pragmatik ve yenilikçiyiz. Mutlu ziyaretçileri garanti ederiz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]